Kerem Özgenel (doktor'un yeri)- Sıradan röportaj

12 Şubat, 2011

Geçen hafta yayınladığım röportajlardan çok keyif aldım. Bir süre daha aralara serpiştirmek istiyorum. Bu gün konuğumuz Kerem Özgenel.  http://geri4lu.blogspot.com/
Buyrunuz,


Twitter'mi, Facebook'mu neden?
-Kesinlikle Twitter..İnsanlarla sohbet etmek,gerektiğinde son dakika haberlerini öğrenmek için Twitter..Facebook'un hala açık olmasının tek sebebi yönettiğim blog sayfam ve Arsenal Türkiye sayfasıdır..Onlar olmasa çoktan kapatırdım..

Takımınızı izlemek için Spor blogları'mı, Spor gazetelerimi, neden?
-Kendi spor blogum olmasına rağmen pek sıkı bşr blog okuyucusu değilimdir..Listemde yer alan 8-10 blog dışında pek takip etmem blogları açıkçası..Günde ortalama 7-8 saat nette olduğumdan spor siteleri..Ya da tvde devamlı açık olan lig tv-ntvspor ikilisi diyelim..

D.Bergamp’mı, Van Basten’mi, neden?
-Canlı izleme şansım olduğu için Dennis Bergkamp..Tv başında belki farkına varamayabilirsiniz ama stadda canlı izledikten sonra ''buz adam''ın ne kadar büyük topçu olduğunu anlıyorsunuz..Tekniğine hayran olduğum nadir topçulardan biridir Bergkamp..

Fabregas’mı Xavi’mı neden?
-Çok zor bir soru..İnsanlar Cesc Fabregas'ı çok hafife alıyorlar bence..Çok  iyi bir oyuncu..17-18 yaşında oynamaya hatta ilk 11 topçusu olmaya başladı..Arsenal gibi bir takımın en kaliteli 2 topçusundan biri..Ancak Xavi bambaşka..Cesc belki Barca'da oynasa biraz daha iyi performans sergileyebilir..Ama Xavi Arsenal'de olsa kendini değil Arsenal'i yükseltir..Aradaki fark budur bence..

Nasri’mi, İniesta’mı neden?
-Nasri..Fransa'nın geleceği Nasri'dir dedi Zidane..Bu denli güveniyorlar..1.5 sezondur devamlı yükselişte ve bu sezon tavan yapmış durumda..Oynayan,oynatan,atan,attıran biri..Arsenalli olduğumdan biraz taraflı davranıyor olabilirim..

Diaby’mı, Song’mu neden?
-Song..Savaşan orta sahaları hep sevmişimdir..Ki gelişimi seven biri Song..Yani sadece koşmuyor..Son 1 senedir pas yüzdesinde büyük artış var,ama daha önemlisi Selçuk,Cristian gibi pasları sağa sola vermiyor..Diklemesine oynamayı öğreniyor..Hem savaşan hem de hücuma katkı vermeye çalışan biri..Orta sahaya banko adını yazarım..

Fatih Terim’mi, Mustafa Denizli’mi neden?
-İkisini de pek sevmem..Ama tercihim Terim olurdu..Egosunu dışarı vuruş şekli dışında bence iyi bir hoca..

Uche’mi, Högh’mü neden?
-Högh..Topu oyuna iyi sokabilen,ayağına top yakışan stoper bulmak zordur..Högh ve Luciano'yu farklı kılan buydu..Şu an takımın en büyük eksikliği Högh gibi birisinin olmayışı..Bence Emre'nin yükü biraz daha azalırdı Högh şu an oynasa..

Dia’mı, Stoch’mu neden?
-Dia..Hollanda Ligi tuzaktır..Özellikle ofansif oyuncularda..Ligue 1'i izlemem pek ama genel oyun yapısını az çok biliyoruz..Epl ve Ligue 1'den oyuncu alınması taraftarıyım..Bu yüzden Dia'ay artı güvenim var..Stoch'a oranla artısı biraz daha korkusuz olması bence..Yani sinmiyor,darbe alsa da bindirmeye,içeri girmeye devam ediyor..Tek sorunu son vuruş..

0 yorum:

Yorum Gönder

 
 
 
Bu gadget'ta bir hata oluştu
Bu gadget'ta bir hata oluştu

İzleyiciler