hakkımda

Bu blogun sahibi 39 yaşında bir kız babası. Sayfaya uğrayanlarla ortak yanı Fenerbahçe'liliği. Fırsat bulduğu zaman Fenerbahçe hakkında bir şeyler yazıyor. Beklentilerinizi karşılamak gibi bir yükü üstüne almak istemiyor.
Eğer bir süredir ziyaret ediyorsanız, yada geriye doğru incelediyseniz, geçmişteki yazıların benzeri içerikler üretmeye devam edicek.
Blogunu Fenerbahçe hakkında görüş almayı ve görüş bildirmeyi sevenlerin takip etmesini istiyor. Nasıl görüş bildirmek mi, tabi ki yorumlarla. İlkesel olarak, 3. kişilere saygısızlık yapan görüşler dışında tüm yorumları onaylamaya kararlı.
Blog hakkında ise kısaca şunları söyleyebilir.
Blog hemen hemen %100 Fenerbahçe ile ilgili görüş ve yazılar içeriyor. Kendine göre bazı kategorileri var;
Sıradan yazılar: Fenerbahçe'nin tüm branşlarında ki takımları ile ilgili klasik yazılar. Fenerbahçe futbol, Fenerbahçe basketbol, Fenerbahçe voleybol gibi 3 ayrı alt başlıkta kategorize ediliyor.
Sıradan diyaloglar: Artık bazı okurların bıktığı bu bölüm, yazarın Fenerbahçe hakkındaki hayali diyaloglarından oluşuyor. Sanırım yazar da bıkana kadar sürecek.
Sıradan Röportajlar:Hafif muzip, seçeneklerlerle sınırlandırılan soruların gönüllü herkese sorulması ile ortaya çıkan, ortak yazılar.
Diğer: Hiç bir yere uymayan yazılar.
Belki bu gün, yada çok kısa bir süre içinde ekleyeceğim yeni kategori ise,
Tersine görüşler: Spor kamuoyunun ağırlığının tersine görüşler içeren yazılar. Özellikle öyle olması için yazılmamış tabi, gerçek fikir farklılığında ortaya çıkan yazılar.

Not: Pek çok yazı birden fazla kategoriye girebilir.

Bir rica.Sevgili okur blogu sevdiysen sosyal medya aracılığıyla tüm listene paylaşma. Fenerbahçe'yi seven arkadaşlarına önermen yeterli.
 
 
 
Bu gadget'ta bir hata oluştu
Bu gadget'ta bir hata oluştu

İzleyiciler